Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУкраїнська фехтувальниця Дарія Миронюк стала віцечемпіонкою Європи з жіночої рапіри

Це друга в історії медаль України в цьому виді спорту

Українка Дарія Миронюк здобула срібну медаль у жіночому одиночному турнірі з рапіри на чемпіонаті Європи з фехтування. Про це повідомили у Федерації фехтування України.

Спортсменка здобула нагороду, здолавши двох українок: Ольгу Сопіт – в 1/16 фіналу й Аліну Полозюк – в 1/4 фіналу. У фіналі Миронюк поступилася дворазовій чемпіонці світу в індивідуальному заліку, італійці Аріанні Ерріго.

Це друга в історії медаль України в цьому виді спорту на чемпіонатах Європи. Востаннє її здобувала тренерка української команди Ольга Лелейко ще 17 років тому, тоді вона стала бронзовою призеркою.

Континентальна першість у жіночому одиночному турнірі з рапіри проходила в Базелі, Швейцарія. Україну в дисципліні представили чотири спортсменки.