Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниОльга Харлан здобула першу олімпійську медаль і повторила рекорд України за числом виграних нагород

П'ять медалей

Українська шаблістка Ольга Харлан здолала кореянку Чой Себін і принесла збірній першу медаль Олімпійських ігор-2024 – бронзу. Тим самим вона здобула свою пʼяту нагороду й повторила олімпійський рекорд України за числом виграних медалей.

Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

Зазначають, що Харлан також встановила унікальний рекорд, ставши першою українською спортсменкою, яка здобула медалі на чотирьох різних Олімпійських іграх:

• «Золото» – командний турнір (Пекін-2008);
  • «Срібло» – командний турнір (Ріо-2016);
  • «Бронза» – особистий турнір (Лондон-2012, Ріо-2016, Париж-2024).

Раніше пʼять медалей на Олімпійських іграх для України здобула лише плавчиня Яна Клочкова, чотириразова чемпіонка з плавання комплексом і срібна призерка Олімпійських ігор-2000 у Сіднеї.

Водночас у суботу, 3 серпня, на Олімпйських іграх на українську шаблістку ще очікує командний турнір. У складі команди з Ольгою Харлан фехтуватимуть Аліна Комащук, Олена Кравацька і Юлія Бакастова, їх першими суперницями стануть шаблістки з Республіки Корея.