Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниУкраїнська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на етапі Діамантової ліги в Лозанні

Це її перші змагання після Олімпіади-2024

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала переможницею етапу Діамантової ліги в Лозанні – перших змаганнях після Олімпійських ігор-2024. Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

Спортсменка здобула «золото», єдиною подолавши висоту 1,99 метра. Друге місце посіла австралійка Елеанор Паттерсон, а третє – її співвітчизниця Нікола Оліслагерс.

Інша українська легкоатлетка, Ірина Геращенко, не змогла подолати висоту 1,92 метра й завершила турнір п'ятою.

Загалом це пʼята поспіль перемога Магучіх у сезоні-2024. Цьогоріч українка лише одного разу не стала переможницею: тоді на чемпіонаті світу в приміщенні легкоатлетка завершила змагання другою.

Нагадаємо, що Ярослава Магучіх – перша легкоатлетка в історії України, яка здобула дві медалі Олімпіади. Вона стала третьою українкою, яка виграла Олімпійські ігри з легкої атлетики, і першою, що здобула одразу дві нагороди в цьому виді спорту.