Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниНа Паралімпійських іграх вперше в історії вагітна спортсменка змогла здобути медаль

Британська стрільчиня з лука Джоді Грінгем

Британська стрільчиня з лука Джоді Грінгем стала першою вагітною спортсменкою, яка змогла здобути медаль Паралімпійських ігор.

Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

На одиночному турнірі зі стрільби з лука в класі Open атлетка, яка перебуває на 7 місяці вагітності, пройшла до півфіналу, обігравши представниць Польщі й Бразилії. В 1/2 Грігем поступилася представниці Туреччини Ознур Куре Гірді й вийшла в поєдинок за бронзову медаль змагань.

У своєму фінальному матчі з іншою представницею Великої Британії Фібі Паттерсон-Пайн Джоді обіграла суперницю на один бал (142:141) й виборола бронзу Паралімпіади-2024.

У коментарі пресі спортсменка зазначила, що попри вагітність вона була впевнена у своїх силах.

«Я справді пишаюся собою, у мене були труднощі, і це було нелегко. Але поки я й дитина здорові, знала, що зможу конкурувати. Розуміла, якщо стрілятиму якомога краще, була би вагітною чи ні, могла повернутися з медаллю», – прокоментувала Грінем.

Наразі стрільчиня сподівається виграти ще одну медаль Паралімпіади в Парижі. У понеділок вона візьме участь у чвертьфіналі змішаного турніру зі стрільби з лука, де виступить разом із Нейтоном Макквіном.