Star Views + Comments Previous Next Search Wonderzine

НовиниЯрослава Магучіх перемогла на етапі Діамантової ліги в Цюриху

Ірина Геращенко – третя

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх перемогла на других післяолімпійських змаганнях – етапі Діамантової ліги в Цюриху. Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

Магучіх виграла «золото», єдиною подолавши висоту 1,96 метра. Спортсменка також намагалася взяти планку 2,01 метра, проте не змогла подолати її з трьох наявих спроб.

Водночас друге місце посіла австралійка Нікола Оліслагерс, яка зупинилася на висоті 1,93 метра, а третьою турнір завершила інша українська легкоатлетка – Ірина Геращенко. Спортсменка також взяла планку 1,93 метра, але з третьої, останньої спроби.

Загалом ці результати гарантували участь двох українських спортсменок у суперфіналі Діамантової ліги, який відбудеться в Брюсселі 13–14 вересня. Окрім Ярослави Магучіх, яка кваліфікувалася достроково, у фіналі тепер також зможе виступити й Ірина Геращенко.